Kazdağlarında Gizli Cennet Çetmihan Otel.

0
2424

Çetmihan Otel,

“Kazdağlarında güzel bir rüya görmeye hazır mısınız?”

Kazdağlarından Balıkesir’e doğru ormanın içinden indiğinizi hayal edin… Güre ye vardınız.. 2 km içerde kendinizi toskana vadisinde, şovalyelerin zamanında bir şatoda hissedebilirsiniz..İnanması çok zor değilmi! Hele birde otelin kapısından içeri girdiğinizde göreceğiniz muhteşem dekorasyon, taştan yapılmış şatovari bina sizi büyüleyecek…

Bu muhteşem butik otel; Küçükuyu’nun Yeşilyurt Köyü’nde sizlere hizmet vermek için bekliyor.
Kuzey Ege’nin bu cennet köşesinde çam ormanları ve zeytinliklerinin tam ortasında, hem dağ hem deniz manzarası ile inanılmaz bir yer. Köye geldiğinizde Türkiye’de böye bir köy ve köyde böyle güzel bir otel olduğuna cok şaşıracaksınız.

cetmihan-otel2 cetmihan5

Otele girdiğinizde duyacağınız kuşların sevgi sesleri ve bahçedeki süs havuzunda yıllardır yaşayan rengarenk süs balıklarının huzur veren dansları sizleri büyüleyecek. Kahvaltısı, odaları, restaurantındaki lezzetler, çalışanların saygıları ve işletmecilerinin samimi güler yüzleri, size huzur dolu bir tatil geçirebilmeniz için ellerinden geleni yapmalarına şahit olunca onlara teşekkür etmeden geçemeyeceksiniz..

Şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzak olacağınız bu güzel oteli mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Unutmadan ileteyim şehirden kaçan birçok sevilen ünlü ile de yan masada yemek yiyebilirsiniz.

cetmihan7 cetmihan4

Ayrıntılı bilgi için otelin web sitesini ziyaret edebilirisniz.

http://www.cetmi.com/

İyi gezmeler dileriz..

Sibel ÇELİK

 

 

 

CEVAP VER