Maxx Royal Otelleri..

0
1558

Maxx Royal Otelleri

Lüksmü dediniz.. Tam yerindesiniz…

Sadece Türkiye’demi hayır Dünyada en iyi hizmeti sağlayan, olağanüstü güzellikteki 2 otel.. Maxx Royal Belek ve Max Royal Kemer.

Otele girdiğimiz andan itibaren güleryüzlü, son derece eğitimli işini severek yapan beyaz eldivenli çok şık giyinmiş çalışanlar sizleri karşılıyor. Kapıdan girerken otelin ikramları başlıyor. Bir bardak bitki çayı bile içseniz yanında limon ve bal ile birlikte geliyor. Her misafirine çok özel hissettiren Maxx Royal otellerinde harcayacağınız her bir kuruş inanın sonuna kadar değer..

Hatta bana sorarsanız beş yıldızlı başka bir otel veya tatil köyünde herşey dahil bir haftalık tatilde lezzetsiz yemeklerin olduğu kuyrukta beklemektense 3 gün Max Royal otelde muhteşem lezzetleri bize özel tahsis edilen personelin sunumu ile masamızda tadmayı tercih ederim.

Açık kapalı havuzları, sosyal alanları, odaları,restaurantları, ödüllü pastanesi ile otel sizi inanılmaz özel hissettirecek. Otelin kapalı havuzunuda tesettürlü bayanlar kapalı mayoları veya haşemaları ile rahatlıkla kullanabilirler. Otel her türlü misafirine aynı özende hizmet vermektedir.

Standart odalarında bile kendinizi lüks suitte bulacaksınız. Konaklamanız sırasında otel görevlilerinin belirli aralıklarla birşeye ihtiyacınız olup olmadığını sorması bile hiçbir otelde karşılaşmadığınız bir durum.

Bu güzel oteller için ne kadar yazsam, yaşayacağınız muhteşem hazzı anlatamayabilirim. En kısa sürede ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıntılı bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. http://www.maxxroyal.com/

İyi gezmeler dileriz.

Sibel ÇELİK

 

CEVAP VER